درباره سایت

سایت وب دیجیتالی سایتی آموزشی در زمینه وب می باشد که به صورت عادی مطالب و آموزش های پایه ای در سایت قرار دارد که بدون عضویت در سایت کاربران میتوانند به آن دسترسی داشته باشند. درکنار این آموزش ها ما بخش ویژه ای از مطالب آموزشی برای کاربران سایت در نظر گرفته ایم که کاربران با پرداخت مبلغ اندکی میتوانند در سایت عضو شوند به این مطالب دسترسی داشته باشند , تمامی این آموزش هایی که در سایت قرار میگیرند به صورت رایگان در سایت های ایرانی قرار داده شده اند و با کمی جستجو میتوانید پیدا کنید , ما این آموزش هارا دسته بندی میکنیم و در سایت قرار میدهیم.

اگر آموزش هایی در سایت  دیدید که نویسنده یا سازنده ی آن شما بودید می توانید از طریق تماس با ما یا با ایمیل admin@web-digitali.ir با ما در تماس باشید تا اون آموزش رو از سایت برداریم, سایت وب دیجیتالی سایت به اشتراک گزاری آموزش های رایگان برای کاربران می باشد به این صورت که در مطالب آموزشی رایگان در اینترنت را جستجو و پیدا و آن هارا دسته بندی میکنیم و در سایت قرار میدهیم. هدف ما در سایت تنها افزایش اطلاعات کاربران سایت و افرادی می باشد که در این زمینه علاقه دارند.

مبلغ اندکی هم که بابت عضویت از کاربران دریافت میشود به دلیل هزینه های بالای سایت و هاست می باشد و بیشتر برای آنلاین نگه داشتن سایت مجبور به اینکار هستیم,امید واریم که از آموزش ها و مطالبی که در سایت قرار میگیرد لذت ببرید و از ما راضی باشید. با نظرات و پیشنهاداتون میتوانید به بهتر شدن سایت کمک کنید.